...

Fairy Land 2

Fairy Land 2 – онлайн-слот від компанії Belatra, з 9 призовими лініями, розташованими на 5 барабанах. У міру обертання котушок, гравець зможе зібрати дикі символи і збільшити кількість комбінацій, а також Скаттер, щоб отримати бонусні виплати. Збираючи заохочення і ланцюжки можна спробувати удачу в ризик-грі, щоб подвоїти нагороду. Грати в автомати безкоштовно можна на будь-якому пристрої.

Правила гри і консоль управління Fairy Land 2

Перш ніж в перший раз запустити барабани ігрового автомата Fairy Land 2 необхідно ознайомитися з таблицею виплат і правилами гри. Вони знаходяться в меню Paytable і містять відомості про коефіцієнти різних символів, шляхи отримання бонусів. Незважаючи на те, що грати можна безкоштовно, використовуючи демо-кредити, ця інформація все одно корисна ждя тих, хто планує одразу грати на власні кошти.

На панелі управління знаходиться ряд клавіш, за допомогою яких можна змінювати розмір ставки, кількість ліній, тощо.

  • Choose Coin – управляє вартістю ігрової монети;

  • Line – дозволяє вибрати певну кількість призових ліній;

  • Bet One – підвищує ставку на лінію на одне значення;

  • Bet Max – за замовчуванням встановлює максимальну ставку;

  • Start / Skip / Take Win – запускає обертання барабанів і забирає нагороду;

  • Automatic Start – активує серію автоматичних прокручувань.

У додаткових режимах гральні апарати, наприклад, ризик-грі або бонусному раунді з стрибаючою жабою, частина клавіш змінює свої функції:

  • Bet One – в ризик-грі відповідає за вибір червоного кольору;

  • Bet Max – в ризик-грі відповідає за вибір чорного кольору;

  • Line 1 – в бонус-грі відповідає за стрибок жаби.

Центральну і верхню частину екрана займають барабани і інтерактивні підказки про бонуси, стан рахунку, загальною ставкою, виграші за останній спін.

Символи

Ігрова символіка в ігровому автоматі Fairy Land 2 представлена ​​двома типами картинок – представниками казкової фауни і класичними значками BAR, сімки, лого гри. Два головних, за своїми корисними властивостями, зображення – Ігуана і Жаба.

Ігуана, будучи диким символом, з легкістю замінює будь-яку просту піктограму на призовий лінії. Таким чином можна сформувати або продовжити ланцюжок. З огляду на, що підрахунок комбінацій ведеться в обидві сторони – Ігуана істотно підвищує шанс на отримання нагороди.

Жаба, скаттер символ, приносить заохочення незалежно від ліній і котушок. Досить зібрати всього три таких значка, щоб отримати квиток в бонус-раунд.

Бонусна гра Fairy Land 2

Отримати додаткові виплати і відволіктися від монотонного обертання барабанів в онлайн-слоті Fairy Land 2 можна двома способами. Перший – гра на підвищення, яка стає доступна після будь-якої переможної комбінації на лінії. За бажанням, гравець може забрати нагороду і продовжити прокручування, або ж натиснути Bet One і перейти в нове вікно. Перед ним з’явиться п’ять карт – одна відкрита, а все решта сорочками вгору. З решти чотирьох потрібно вибрати одну і якщо вона буде вище рангом, ніж перша – виграш подвоюється. У разі, якщо карта нижче рангом – нагорода за спін згорає.

Другий варіант – зібрати три Скаттери і зіграти в міні-гру. На новому екрані з’являться латаття, за якими потрібно провести жабу. Стрибки виконуються після натискання Line 1. За кожен успішний – нараховується певна кількість монет. Однак, якщо з-під латаття з’явиться алігатор – раунд закінчується, отримані монети підсумовуються і зараховуються на рахунок гравця.

Наступний етап бонус-гри починається після чотирьох успішних стрибків. Користувачеві належить шукати жабу, отримуючи за кожну певну нагороду. Як і раніше – поява алігатора закінчує раунд. Всього можна знайти десять жаб.