Ігровий автомат Fruit Cocktail 2

Fruit Cocktail 2

Ігровий автомат Fruit Cocktail 2 з першого погляду привертає увагу і дарує масу гарного настрою! Але крім цього користувачі можуть випробувати свою удачу, і виграти по-справжньому великі суми, використовуючи ігровий автомат фруктовий коктейль. Фрукти та гральні автомати онлайн безкоштовно пасують один одному, а гравці отримують подвійне задоволення!

Дана версія є продовженням відомого слота, який гравці називають “полуничками”. На цей раз улюблений фруктовий коктейль буде готуватися трішечки по-іншому, але від цього його смак не стає менш привабливим, а його результативність приємно порадує!

Коротка інформація про ігровий автомат Fruit Cocktail 2

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати96%   Вайлд символНемає
   ЖанрФрукти   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх100   Максимальний виграш675000 кредитів
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Fruit Cocktail 2

Оновлений емулятор представлений п’ятьма котушками, і гравцям доведеться робити свої ставки на 9-ти ігрових лініях. При цьому гравці також можуть скоротити кількість смуг до 7, 5, 3 або 1 штуки. Перш ніж зробити ставки, гравці повинні вибрати вартість кредиту, і визначитися з розміром ставок.

Виграшні ланцюжки в ігровому автоматі полунички 2 будуть збиратися зліва направо і навпаки — справа наліво. Для отримання оплачуваної комбінації користувачам необхідно зібрати як мінімум 3 однакових символа, які не перериваються іншими картинками, за винятком спеціального символу заміни. Як тільки всі ставки будуть зроблені, гравець може сміливо розкручувати барабани, і спостерігати за захопливим ходом котушок! Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість грати довше, навіть якщо фрукти не приносять нагород.

Символи ігрового автомата

Картинки на барабанах це різні фрукти, серед яких виявляються банани, груші, кавуни, лимони, яблука, ожина і вишеньки. Всі вони збирають свої комбінації, які оплачуються відповідно до того, скільки картинок виявилося в ланцюжку.

Спеціальні символи апарату полунички 2

Ігровий автомат фруктовий коктейль володіє універсальною картинкою, на якій зображений джокер. Він збирає свої власні комбінації, і при цьому замінює будь-який символ, присутній на барабанах.

Також в слоті присутня картинка, на якій є напис Free Games, яка дозволяє гравцям активувати барабани абсолютно безкоштовно. Так при випаданні трьох таких картинок гравці отримують 10 безкоштовних спінів, при випаданні чотирьох картинок 20 фріспінів, а при зборі повноцінного ланцюжка з символів 50 Безкоштовних обертань. В ході виконання безкоштовних обертань гра проводиться в автоматичному режимі.

Бонусний символ в ігровому автоматі – це зображення з фруктовим коктейлем. Для запуску бонусної гри потрібно не менше 3-х картинок. Якщо випадуть всі 5 бонусних картинок, гравець зможе скористатися бонусними іграми. Бонусна гра відкривається в окремому вікні, по периметру якого розташовані ігрові символи. Всередині є віконце, в якому присутнє місце для 3-х символів. Коли символи на барабанах зберуться, гравці отримають приз, відповідний картинкам. Якщо ж на селекторі загориться кнопка “Вихід”, бонусна гра буде завершена.

Особливі можливості ігрового автомата полунички 2

Користувачі можуть активувати автоматичний режим гри в тому випадку, якщо він не бажає розкручувати барабани перед кожним спіном. Також гравці можуть подвоїти виграш, якщо вдасться перемогти в ризикованому раунді. Користувачеві належить відкривати одну з 4-х карт, перевернутих сорочкою вгору. Тому карта гравця повинна виявитися найстаршою. Тільки в цьому випадку буде зіграна успішно гра на подвоєння. Якщо ж переміг дилер, гравцеві доведеться розлучитися зі своєю виграшною ставкою.

В ігровому автоматі фруктовий коктейль 2 досить серйозні коефіцієнт виплат, які дозволяють отримати великі виграші. Освоїти його зовсім нескладно, тому до безкоштовної гри можна приступити в будь-який момент!

Усі гральні автомати