Ігровий автомат Fruit Cocktail

Fruit Cocktail

Фруктовий коктейль – це один з найяскравіших безкоштовних онлайн автоматів від компанії Ігрософт, який більше відомий гравцям під назвою полунички. Попри велику кількість фруктів на барабанах саме чарівні полунички зустрічають гравців зі звабливим поглядом і посмішкою, і розташовані вони на приємному блакитному тлі в нижній частині екрана. Гральні автомати безплатно з фруктами найліпше пасують до спекотних днів – привертаючи увагу не тільки соковитими зображеннями, але й виграшами.

Безкоштовний онлайн слот Fruit Cocktail добре знайомий тим користувачам, які грали в наземних залах в ті далекі часи, коли існували наземні ігрові клуби. Сьогодні ж цей автомат зберігає свою популярність, і як і раніше привертає увагу тих гравців, які просто хочуть розслабитися.

Коротка інформація про ігровий автомат Fruit Cocktail

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати96%   Вайлд символЄ
   ЖанрФрукти, Полуничка   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх100   Максимальний виграшНе відомо
   Мінімальна ставка1 монета   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Fruit Cocktail

Очевидною особливістю ігрового автомата фруктовий коктейль є ще й той факт, що тут досить часто зустрічаються виграшні комбінації, а коефіцієнти виплат в слоті характеризується досить високими розмірами.

Онлайн слот котушками представлений п’ятьма барабанами, на яких виділено дев’ять ліній для збору виграшних комбінацій. Зелені кнопки, які по черзі блимають на панелі управління, вказує на ту кількість ліній, яке гравці можуть вибрати для своєї гри. Звичайно, краще робити ставки по всіх 9 смугах, але якщо є необхідність, гравці можуть скоротити їх до оптимального для себе кількості.

Розміри ставок варіюються в широких межах, і складають від однієї монети до 4500 кредитів. Якщо Користувач приймає для себе рішення грати за всіма максимальними ставками, він може вибрати відповідну кнопку, і запустити гру з максимальними ставками. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють більш точний розподіл коштів для кожної ігрової сесії.

Також в слоті полунички присутня функція автоматичного запуску гри, і вона дозволяє гравцям отримувати максимальне задоволення, забезпечивши попередньо високий рівень комфорту.

Символи апарату полунички

Серед символів на барабанах гравці зможуть побачити достаток фруктів, серед яких виявляються лимони, кавуни, абрикоси, яблука, Вишеньки, а також символ з логотипом гри. Саме картинка з логотипом гри виявляється найвигіднішою, бо вона активує найбільші множники.

Спеціальні символи

Wild символ. Він замінює будь-який символ, і це зображення фруктового коктейлю. З’являється ця картинка на всіх котушках, що значно прискорює ймовірність випадання виграшних комбінацій.

Символ полунички. Цей символ активує призовий раунд, причому чим більше полуничок ви зібрали на одній лінії, тим більше ігор буде активовано. Так три символи полуничок запускає одну призову гру, а п’ять символів цілих три гри.

Бонусна гра апарату Fruit Cocktail

В ході бонусної гри гравці зможуть побачити в окремому вікні символи, розташовані по периметру екрану. У середній частині є три осередки, на яких будуть випадати символи. Також користувачі зможуть побачити вартість кожної картинки при їх випаданні на барабанах в секторах з підсвічуванням. Гравці зможуть отримати виграш за кожну картинку. Але якщо на селекторі загориться напис вихід, бонусний раунд буде закінчений.

До додаткових можливостей онлайн апарату полунички відносять можливість подвоєння отриманого виграшу, але для цього гравцям необхідно виграти ризикований раунд. Шанси на виграш або на програш тут 50 на 50. Гравцеві належить по черзі з віртуальним дилером відкривати закриті карти. При цьому символи гравця повинні бути завжди старше, тільки в цьому випадку гарантується отримання подвійного виграшу.

Усі гральні автомати