Ігровий автомат Fruit Shop

Fruit Shop

Спробуйте виконати свою норму “5 в день” і виграти джекпот або два в процесі, відправившись в подорож на слоті Fruit Shop. Поєднання простого дизайну, вайлдів, що подвоюють виплати, і великої кількості безкоштовних обертань в слоті Fruit Shop залишається популярним рецептом для багатьох гравців. Ми знову звертаємося до цього слоту на харчову тематику, щоб дізнатися, як і раніше він сповнений смакоти чи ні. RTP становить 96,71%, дізнайтеся про це в нашому повному огляді Fruit Shop. До того ж гральні автомати грати безплатно – це чудова можливість знайти нові ігри до смаку.

Коротка інформація про ігровий автомат Fruit Shop

   ВиробникNet Ent
   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати96,71%   Вайлд символЄ
   ЖанрФрукти   Бонусна граНемає
   Кількість ліній15   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНизько-Середня
   Максимальний коефіцієнтх133   Максимальний виграшх8000
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Rtp, деталі та ліміти ставок слота Fruit Shop

Пристрій слота Fruit Shop дуже просте. Дія розгортається на 5 барабанах, 3 рядах і 15 лініях виплат. Випадання 3 і більше однакових символів (або просто 2 вишеньки) на лінії виплат, починаючи з першого барабана, призведе до створення виграшної комбінації.

У Fruit Shop можна грати на ставки від 30 гривень до 3000 гривень за спін. Тут доступні звичайні для NetEnt опції Автогри. При необхідності ви можете запустити від 10 до 100 автоспінів. Вам буде потрібно встановити ліміт втрат. Натисніть на Розширені налаштування, якщо хочете встановити інші ліміти або зупинити автогру при запуску безкоштовних обертань. Гральні автомати Україна – безпечний варіант для побудови банкролу та розваг невиходячи з дому.

Rtp Fruit Shop становить 96,71%, що досить непогано. Волатильність знаходиться в діапазоні від низької до середньої. Частота випадання становить 27,2%, тобто трохи більше чверті спінів призводять до виграшної комбінації. Максимальний виграш за один спін становить 8 000 х вашу загальну ставку.

Тема-аудіо та дизайн

Дизайн слота Fruit Shop дуже простий. Барабани розташовані в ринковій крамниці. Зображення в мультяшному стилі виглядали досить просто, коли гра була вперше випущена в 2011 році, і це ще більш актуально зараз. Сучасний дизайн не впадає в очі, але символи добре виділяються на простому білому тлі.

Саундтрек в базовій грі також відсутній, все, що Ви отримуєте, – це стукіт барабанів, який знову нагадує про цегляний і мінометний автомат. Однак бек-трек оживає, коли ви запускаєте безкоштовні обертання, що надає ще більше атмосфери. Дизайн тут досить простий, але це не дивно, враховуючи вік цього слота. З усім тим, зображення досить хороші.

Символи включають вишні, дині, лимони, апельсини і сливи, а також набір символів гральних карт. Вишні-найсмачніші фрукти, коли справа доходить до виплат. Якщо на лінії виплат випаде 2, 3, 4 або 5 таких фруктів, ви отримаєте нагороду в розмірі 0,33, 1,66, 20 або 133,33 х вашу загальну ставку.

Логотип Fruit Shop є диким символом гри. Він може з’явитися в будь-якому місці на всіх 5 барабанах. Як завжди, дикий символ замінює всі стандартні символи, коли він входить у виграшну комбінацію. Якщо дикий символ випадає у виграшній комбінації, він також забезпечує 2x множник, подвоюючи виплату.

Ви можете грати в Fruit Shop як на мобільних, так і на планшетних і настільних пристроях. Гра відмінно працює, якщо ви граєте на смартфоні. Просте візуальне оформлення приємно і зрозуміло, а зрозумілий ігровий процес добре підходить для невеликого екрана.

Бонусні функції Fruit Shop

У меню додаткових можливостей Fruit Shop переважають вайлди і безкоштовні обертання. Дикі символи супроводжуються множниками, які можуть принести багато монет. Спосіб запуску безкоштовних обертань теж трохи незвичайний.

Функція безкоштовних обертань

Безкоштовні обертання-це функція, властива тисячам слотів. Однак спосіб запуску функції безкоштовних обертань в Fruit Shop досить незвичайний. Замість того щоб випадання скатерів активувало безкоштовні обертання, вони запускаються кожен раз, коли випадає виграшна комбінація, що містить 1 символ фрукта з більш високою вартістю.

Якщо випаде виграшна комбінація, що містить 3, 4 або 5 символів дині, апельсина, лимона, сливи і вишні, Ви отримаєте 1, 2 або 5 безкоштовних обертань. Всього 2 вишні також дарують безкоштовні обертання. Частота спрацьовування безкоштовних обертань становить 11,6%, що означає, що ця функція випадає більш ніж в 1 випадку з 10 обертань.

Під час функції всі виплати збільшуються в 2 рази. Ще краще, якщо виграшна комбінація містить дикий символ. Стандартний і дикий множники об’єднуються і дають 4-кратне збільшення, в чотири рази збільшуючи розмір нагороди.

Під час безкоштовних обертань ви можете отримати більше безкоштовних обертань. Якщо вам випаде виграш, що складається з будь-якого символу (включаючи символи гральних карт меншої вартості, а також фруктові символи), ви можете розраховувати на ще 1, 2 або 5 безкоштовних обертань. Кількість безкоштовних обертань не обмежена.