...

Giant's Gold

Виправдовуючи сподівання, ігровий автомат Giant’s Gold має дійсно цікаву компоновку, що включає основний комплект барабанів 5×4 та колосальний комплект барабанів 5×12. Ця гра також має регульовані 100 ліній виплат. Ігри онлайн автомати надають можливість не тільки розважитися, але й виграти гроші.

Дизайн слоту та символів

Онлайн-слот Giant’s Gold тематично присвячений розповіді про Джека та Бобове стебло. Очевидно, що дитячі розповіді завжди захоплююча тема для відеоігрових автоматів. Тому розробники слотів WMS скористалися фантазією та пригодою цікавої казки, створивши її для не менш розважального ігрового автомата. У слоті Джека замінили молодою леді, яка твердо вирішила пробратися в хмари, піднявшись по бобовому стеблу. Гігантське бобове стебло та Золоте яйце – це особливі символи у апараті. Інші символи, з якими ви зіткнетесь, включають корів, качок, арф, гігантів та значення покерних карт. Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість вигравати гроші навіть комбінуючі символи з низькими виплатами.

Спеціальні символи

Гігантське бобове стебло служить диким символом гри, і він замінює всі інші символи, крім Золотого яйця, яке є скаттер символом. Символ Золоте яйце з’являється лише на 1, 3 і 5 котушці основного набору барабанів, а також на 1, 3 і 5 барабанах колосальної котушки. Якщо вам пощастить мати барабан, заповнений складеними дикими тваринами на головному наборі барабанів, то той самий стек диких тварин буде відтворений на тому ж барабані на колосальному наборі барабанів.

Фріспіни

Giant’s Gold має цікаву бонусну функцію безкоштовних обертань, яка активується при падінні символів Золоте яйце на 3 або більше позицій на обох наборах барабанів. Ви можете виграти до 100 безкоштовних обертань з усіма виграшами, зробленими на колосальних барабанах, помножених у 2 рази.

Це справді чудова гра для всіх видів гравців з однієї простої причини – ви можете налаштувати розмір своїх ставок від 0,10 до 100 монет для всіх 100-ліній виплат. Виграшні комбінації теж потрапляють на барабани досить часто, але реальні виграші надходять під час безкоштовних обертань, особливо якщо вам пощастило отримати мультиплікатори.