...

Gladiator

Gladiator – слот, створений компанією Playtech. Екран займають 5 барабанів, 25 ліній і панель управління. Обертаючи барабани гравець знайде нагороди в кредитах, різноманітні бонуси і спеціальні символи. Наявна гра на підвищення, при вдалому раунді можна подвоїти виграш. Максимальна виплата в Gladiator – 5000 ставок на лінію. Грати в автомати можна з мобільного телефону або комп’ютеру.

Бонуси і безкоштовні обертання

В апараті Gladiator є 2 типи бонусів. Отримати їх можна отримавши спеціальні символи – Шолом і Колізей. Детальні правила кожного бонусу ви знайдете в таблиці виплат. Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість отримати більше бонусів не витрачаючи зайвих коштів.

Coliseum Bonus – запускається, коли на барабанах з’являється три і більше Скаттери із зображенням Колізей. В новому вікні з’являться нові символи, які визначать кількість і тип бонусів:

  • Безкоштовні ігри – визначає скільки фріспінів буде нараховано (4-12);

  • Множник – визначає множник виплат – х1, х2, х3;

  • Додатковий скаттер – вибере новий скаттер;

  • Додатковий дикий – визначить який з тематичних символів (портрети головних героїв фільму «Гладіатор») стане додатковим «диким».

Gladiator Bonus – другий бонус-тур в автоматі Gladiator. Активувати його можна, зібравши на 2, 3 і 4 котушках Шолом. На новому екрані відкриється вікно з 9 шоломами. Потрібно відкривати їх, щоб отримати винагороду. По закінченню бонус-туру вся нагорода підсумовується і зараховується на рахунок.

Гра на підвищення – чудова нагода отримати подвійну нагороду за виграшну комбінацію. Натисніть на клавішу Gamble, щоб перейти до розіграшу. Правила прості – потрібно вгадати колір карти і натиснути Red або Black. Якщо вгадаєте, то сума, яку ви виграли за останній оберт подвоїться. Якщо не вгадаєте – згорить. Вирішивши зупинитись, просто натисніть кнопку Collect.

Правила гри

З правилами ігрового автомата Gladiator можна ознайомитися в Paytable.

Виграшна комбінація приносить нагороду, якщо символи одного рангу розташовуються на суміжних барабанах зліва направо. Важливо, щоб вони знаходилися на одній активній лінії. Виняток становлять комбінації зі Скаттер, який приносить виплату за появу на полі. Також допускається, щоб між однаковими зображеннями знаходився «дикий» символ, який замінює звичайні.

В автоматі Gladiator реалізована система деномінації. Це означає, що використовується два типи ігрової валюти – монети і кредити. В монетах ви робите ставку на лінію, від неї ж залежить кінцева сума виплати за будь-яку комбінацію. У кредитах ви отримуєте виплати за комбінації. Курс обміну монет в кредити регулюється за допомогою клавіші Click to change.

Символи

Символи з яких складаються комбінації в Gladiator – портрети і предмети побуту гладіаторів з однойменного фільму «Гладіатор». Серед них слід виділити спеціальні, що приносять бонуси, зображення – шолом і Колізей.

Шолом – «дикий» символ. Сам по собі він може замінити всі символи, крім Скаттер, якщо випадає на призовий або потенційно призовий лінії. З’являється на другому, третьому і четвертому барабанах. Таким чином ви можете продовжити комбінацію, якщо, наприклад, перші три барабана зайняті 9, а на четвертому випадає «дикий» символ. У підсумку ви отримаєте нагороду як за комбінацію з чотирьох 9. Також, він запускає бонус-тур Gladiator Bonus.

Колізей – Скаттер. Він з’являється на всіх барабанах, формує призові комбінації і запускає бонус-тур Coliseum Bonus. Отримати нагороду за два і більше Скаттер годі й збираючи символи на одній лінії або суміжних барабанах.

Панель управління

Управління ігровим процесом здійснюється з консолі, яка займає нижню частину екрану. Кожна клавіша відповідає за окремий аспект роботи автомата Gladiator.

Над панеллю з клавішами розташовані вікна з інформацією про внесені параметрах. Ви можете дізнатися скільки кредитів / монет у вас на рахунку, яку суму виграли за останній спін, скільки коштуватиме таке обертання барабанів.