Ігровий автомат Gnome

Gnome

Ігровий автомат Gnome сподобається всім тим гравцям, які люблять спостерігати за цими міфічними створіннями. Найголовніший гном вже чекає відчайдушних гравців, які готові робити свої ставки в ігровому автоматі, і він обов’язково обдарує їх щедрістю і увагою! Азартні ігри нададуть великі виграші кмітливим та сміливим гравцям.

Приваблива анімація безкоштовного апарату Гном – це не єдина перевага даного емулятора. Користувачі зможуть побачити ігрове поле, що складається з 5 барабанів, на яких виділено 9 ігрових ліній для збору успішних комбінацій. Якщо користувачі з яких-небудь причин хочуть скоротити цю кількість, їм необхідно вибрати одну із зелених кнопок, розташованих в нижній частині екрана. На панелі управління відразу можна побачити, на яку кількість ігрових ліній можна робити ставки.

Коротка інформація про ігровий автомат Gnome

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95%   Вайлд символЄ
   ЖанрЗолотошукачі   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшНе відомо
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Гном

Розміри ставок в онлайн апараті Гном варіюються в широких межах, тому гравці можуть ставити від однієї монети до 500 кредитів на кожну лінію. До того ж ігрові автомати від 1 гривні дозволяють підібрати стратегію для того, щоб зібрати якомога більше виграшів. Таким чином, якщо гравець вибирає всі 9 ліній, то розмір максимальної ставки на один спін буде досягати 4.500 кредитів. Розмір кредиту Користувач також вибирає на старті гри. Якщо гравець бажає робити максимальні ставки, для цього є спеціальна кнопка MaxBet. Кнопка Bet дозволить відрегулювати розмір вкладень.

Для збору успішної комбінації гравцям потрібно зібрати на одній з ігрових ліній не менше трьох однакових символів. Перевага слота полягає в тому, що комбінація зараховується від крайнього барабана як справа, так і зліва. Кожна картинка і комбінація з неї має свою вартість, з якою можна ознайомитися в спеціальній таблиці виплат.

Символи ігрового автомата Гном

Картинки на барабанах повністю підкреслюють тематичне виконання слота. Саме тому тут знаходяться такі картинки як парасольки, шоломи, молоти, кирки, і інші атрибути, які необхідні гномам при роботі. Але крім звичайних базових картинок є і спеціальні символи:

  • Wild символ. Роль джокера виконує портрет самого гнома, який посміхається всім гравцям. Його основна функція полягає в заміні базових картинок.
  • Візок з коштовностями. Якщо гравцям вдасться зібрати не менше трьох таких картинок на барабанах, вони зможуть опинитися в самій шахті, де працюють гноми. Тут їм потрібно перемикати важелі, і в разі успіху вони стануть володарями хороших бонусів. Але якщо на гнома вивалиться бруд замість бонусів, бонусна призова гра буде закінчена.

Бонусна гра апарату Гном

Однак у випадках, коли гравець вибирає максимальні ставки в слоті, у нього з’являється можливість отримати спеціальний захист від бруду у вигляді парасольки. У цьому випадку бонусна гра буде продовжена до переходу гравця в супер-гру бонусного раунду. Тут також в окремому вікні гравці опиняється перед вибором 2 –х скринь. Якщо гравець прийме правильне рішення, він отримає приз в особливо великих розмірах.

Гравці, які віддають перевагу підвищений комфорт в ході гри, можуть вибрати автоматичний режим, встановивши при цьому попередні налаштування. Також кожна виграшна ставка може бути подвоєна в спеціальному призовому раунді. Тут гравцеві належить розкривати по черзі з дилером перевернуті вгору сорочкою карти. Якщо карта гравця буде старше, він перемагає в даному раунді.

Безкоштовний онлайн автомат Гном – це дивна пригода, якою може похвалитися кожен гравець, доторкнувшись до ігрового процесу!

Усі гральні автомати