Ігровий автомат Gryphons Gold

Gryphon's Gold

Якби у вас був шанс завоювати багатство, яке перевищує ваші найсміливіші мрії, врятувавши казкове царство від істот, які були наполовину орлом і наполовину левом – чи не могли б ви? Якщо відповідь позитивна, настав час зіграти в Gryphon’s Gold від Novomatic. Грифони – це істоти, які виглядають як наполовину орел і наполовину лев, тероризують казкове королівство Віналот: крадуть гномів, єдинорогів та дівчат і ведуть їх до лігва на вершині гори. Ваша робота пробратися на ту гору і врятувати їх усіх – за що ви отримаєте чудову винагороду. Ви можете навіть насолодитися подарунками Диких Грифонів та перевагами скаттерів. Ігрові апарати безкоштовно дозволяють обертати барабани на комп’ютері та смартфонах.

І казка на цьому не зупиняється, оскільки ви можете грати в цю гру лише з 1 монети за обертання.

Коротка інформація про ігровий автомат Gryphon’s Gold

   ВиробникNovomatic
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплатиНе вказаний   Вайлд символНемає
   ЖанрМіфологія   Бонусна граНемає
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНе вказано
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграш900 000 монет
   Мінімальна ставка1 монета   Мобільна версіяЄ

Дизайн слоту

Влучно назване казкове королівство раніше було мирним місцем для проживання, з єдинорогами, які вільно бігали або на них каталися красиві біляві дівчата, тоді як гноми відпочивали на своїх улюблених лісових полянках. Однак усі вони зараз ховаються в палаці – сподіваючись, що сміливий герой прийде і позбавить їхнє царство від грифонів. Ви можете зробити це, обертаючи 5 барабанів по 3 символи на кожному. Ігрові автомати онлайн Україна надають доступ до дивовижних слотів з цікавими історіями та привабливими виплатами.

Символи та виплати

Ви можете почати будувати своє казкове багатство з того моменту, як ступили на землі Віналот. Всі гноми та поганки, яких ви врятуєте, можуть коштувати до 25 000 монет. Тоді це до 40 000 монет за збереження палацу в безпеці, і до 75 000 монет за порятунок як єдинорога, так і прекрасних дів.

Проблема з проведенням таких зухвалих порятунків полягає в тому, що ви цілком можете змусити Грифонів здичавити, і вони можуть злетіти зі свого лігва на вершині гори і спробувати знищити кожен символ, що знаходиться в полі зору. Хороша новина полягає в тому, що якщо вони складуть будь-які виграшні рядки, коли будуть дикими, ви виграєте подвійний звичайний приз. Якщо вам також вдасться захопити всі 5 грифонів на відтвореній лінії одночасно, ви також можете виграти до 900 000 монет.

Якщо у вас коли-небудь трапляються неприємності, можливо, вам також пощастить, щоб вам допомогли скаттер дерева, які можуть ожити, щоб нагородити вас перемогами до 450 000 монет. Зберіть від 3 до 5 скаттерів, щоб одразу ж отримати бонус – 15 фріспінів, в яких усі призи потроюються. Усі призи також можуть бути зіграні в азартній грі на Gamble Feature, в якій ви можете спробувати подвоїти свій приз від 1 до 5 разів.

Ставки на слоті

Вам потрібно обертати барабани, щоб виграти скарби Віналоту, але спочатку ви повинні вибрати, чи хочете ви грати на 1, 3, 5, 7 або 9 лініях виплат. Потім виберіть лінійні ставки від 1 до 100 монет на лінію. Це дозволяє встановити мінімальну ставку лише 1 монету за спін, а максимальну ставку 900 монет за спін.

Висновок

Казка про Грифонів може бути такою ж неймовірною, як і деякі міфи про слоти, які поширюються кожного дня. Але це, безумовно, не означає, що вам слід пропустити цей слот. Шанс виграти казкову долю у Віналоті – може означати, що ви будете жити щасливо до кінця!

Усі гральні автомати