...

Gryphon's Gold

Якби у вас був шанс завоювати багатство, яке перевищує ваші найсміливіші мрії, врятувавши казкове царство від істот, які були наполовину орлом і наполовину левом – чи не могли б ви? Якщо відповідь позитивна, настав час зіграти в Gryphon’s Gold від Novomatic. Грифони – це істоти, які виглядають як наполовину орел і наполовину лев, тероризують казкове королівство Віналот: крадуть гномів, єдинорогів та дівчат і ведуть їх до лігва на вершині гори. Ваша робота пробратися на ту гору і врятувати їх усіх – за що ви отримаєте чудову винагороду. Ви можете навіть насолодитися подарунками Диких Грифонів та перевагами скаттерів. Ігрові апарати безкоштовно дозволяють обертати барабани на комп’ютері та смартфонах.

І казка на цьому не зупиняється, оскільки ви можете грати в цю гру лише з 1 монети за обертання.

Дизайн слоту

Влучно назване казкове королівство раніше було мирним місцем для проживання, з єдинорогами, які вільно бігали або на них каталися красиві біляві дівчата, тоді як гноми відпочивали на своїх улюблених лісових полянках. Однак усі вони зараз ховаються в палаці – сподіваючись, що сміливий герой прийде і позбавить їхнє царство від грифонів. Ви можете зробити це, обертаючи 5 барабанів по 3 символи на кожному. Ігрові автомати онлайн Україна надають доступ до дивовижних слотів з цікавими історіями та привабливими виплатами.

Символи та виплати

Ви можете почати будувати своє казкове багатство з того моменту, як ступили на землі Віналот. Всі гноми та поганки, яких ви врятуєте, можуть коштувати до 25 000 монет. Тоді це до 40 000 монет за збереження палацу в безпеці, і до 75 000 монет за порятунок як єдинорога, так і прекрасних дів.

Проблема з проведенням таких зухвалих порятунків полягає в тому, що ви цілком можете змусити Грифонів здичавити, і вони можуть злетіти зі свого лігва на вершині гори і спробувати знищити кожен символ, що знаходиться в полі зору. Хороша новина полягає в тому, що якщо вони складуть будь-які виграшні рядки, коли будуть дикими, ви виграєте подвійний звичайний приз. Якщо вам також вдасться захопити всі 5 грифонів на відтвореній лінії одночасно, ви також можете виграти до 900 000 монет.

Якщо у вас коли-небудь трапляються неприємності, можливо, вам також пощастить, щоб вам допомогли скаттер дерева, які можуть ожити, щоб нагородити вас перемогами до 450 000 монет. Зберіть від 3 до 5 скаттерів, щоб одразу ж отримати бонус – 15 фріспінів, в яких усі призи потроюються. Усі призи також можуть бути зіграні в азартній грі на Gamble Feature, в якій ви можете спробувати подвоїти свій приз від 1 до 5 разів.

Ставки на слоті

Вам потрібно обертати барабани, щоб виграти скарби Віналоту, але спочатку ви повинні вибрати, чи хочете ви грати на 1, 3, 5, 7 або 9 лініях виплат. Потім виберіть лінійні ставки від 1 до 100 монет на лінію. Це дозволяє встановити мінімальну ставку лише 1 монету за спін, а максимальну ставку 900 монет за спін.

Висновок

Казка про Грифонів може бути такою ж неймовірною, як і деякі міфи про слоти, які поширюються кожного дня. Але це, безумовно, не означає, що вам слід пропустити цей слот. Шанс виграти казкову долю у Віналоті – може означати, що ви будете жити щасливо до кінця!