...

Keks

Казка про здобного мандрівника, який покинув своїх старих творців, можна не переказувати – вона знайома всім з раннього дитинства. Отримавши свободу від зобов’язань перед бабою і дідом, Колобок не тільки змінив ім’я на більш милозвучне і сучасне, а й подався в світ азартних ігор. Так з’явився ігровий автомат Keks, грати в який можна онлайн без реєстрації. Однак для початку кілька слів про можливості, які дарує цей емулятор своїм шанувальникам. Ігрові автомати онлайн безкоштовно без реєстрації ваблять казковими виграшами.

Ігровий автомат Keks (Колобок)

Емулятор слота Keks був створений компанією Igrosoft за мотивами улюбленої дитячої казки і став справжнім подарунком азартним ласунам і шанувальникам фольклору. Ненудний сюжет і приголомшлива графіка сподобається геймерам різного віку. Казковий антураж створюють горщики, гармошки, бублики, самовари, балалайки, чорні коти і, зрозуміло, сам круглобокий апетитний герой. Стилістика, обрана розробниками, притягує і сприяє тому, що грати в ігровий автомат Кекс (Колобок) онлайн без реєстрації стає ще цікавіше.

Усміхнений і щедрий на виграшні комбінації Кекс наділений наступними характеристиками:

  • 5 традиційних барабанів;

  • 9 ліній виплат;

  • ризик-гра на подвоєння;

  • дворівневий бонусний раунд.

Подробиці про виграшні комбінації можна дізнатися зі спеціального розділу “Таблиця виплат”. Поповнивши свій багаж цим корисним знанням, ви можете відразу приступати до гри в ігрові автомати від 1 гривні.

Ігровий автомат Кекс: дворівнева бонусна гра

Можливість поповнити скарбничку з’являється відразу при випаданні трьох символів традиційної російської печі. Саме ця комбінація відкриває дорогу до першого рівня бонусної гри. Тут бабці головне не зазіватися і правильно вгадати, за якими засувами печі апетитна печена рибка, а куди ніс пхати не варто – дим і сажа там. Якщо бабулька і інтуїція тебе не підведуть, то опинишся на другому рівні гри.

Ігровий автомат: ризик-гра на подвоєння

Що може бути простіше, ніж подвоєння виграшу, коли граєш в ігровий автомат Колобок? Після кожного вдалого спіна Кекс запропонує зіграти на подвоєння, ризикнувши наявною сумою. Вибравши карту більшої гідності, ніж вже відкрита, ти отримаєш в два рази більше монет на свій рахунок. Намагайся не помилитися, інакше вся сума згорить! Якщо фортуна тобі супроводжує, виграш можна подвоювати практично до нескінченності.

Гра на подвоєння є практично у всіх сучасних емуляторах, і хоча принцип гри в різних слотах може різнитися, суть її залишається колишньою – або ти подвоюєш свій виграш, або втрачаєш все.

Виграй більше і насолоджуйся грою в безкоштовний ігровий автомат Кекс коли і де тобі завгодно!