Ігровий автомат Lucky Angler

Lucky Angler

Ніколи не замислювалися, як виглядає замерзле озеро знизу? Якщо так, відеослот Lucky Angler від Net Entertainment (NetEnt) може дати відповідь на це. Анімовані риби, старий черевик, золота приманка – це все, що ви все-таки можете знайти в слоті Lucky Angler. У цьому 5-барабанному, 15-рядковому слоті є Sticky Wilds, безкоштовні азартні ігри та можливий джекпот на 205 000 монет.

Lucky Angler сумісний з комп’ютерними операційними системами Mac, Windows та Linux. Він також сумісний з iOS та Android та доступний на платформі Net Entertainment Touch, яка оптимізує мобільні слоти для смартфонів.

Коротка інформація про ігровий автомат Lucky Angler

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,40%   Вайлд символЄ
   ЖанрАрктика, Підводний світ   Бонусна граНемає
   Кількість ліній15   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2000   Максимальний виграш205 000 монет
   Мінімальна ставка0,01 кредиту   Мобільна версіяЄ

Особливості ігрового автомату

Чи готові ви відважитися на холодні та суворі арктичні умови заради того, щоб зловити велику рибу? Що, якби великий приз не був рибою, а мішком грошей? А якщо додати що це ігрові автомати з мінімальним депозитом? Lucky Angler: Snowy Catch може запропонувати вам можливість отримати величезний джекпот, якщо ви зможете просто витримати холод досить довго, щоб цей слот окупився. Тим часом вас розважатимуть милі рибки, омари та краби, які просто благають, щоб їх спіймали. Графіка, букви та цифри в художньому стилі доповнюють це морозне середовище.

Lucky Angler має 15 фіксованих ліній, які допомагають визначити ваш виграш. П’ять різних значень монет допомагають зробити кожен спін таким же цікавим, як ви хочете. Мерзнути ніколи не було так весело, коли ви намагаєтесь відповідати своєму шляху до вершини!

Бонусні функції

Lucky Angler пропонує унікальну функцію – подвійний збір комбінацій. У той час як більшість традиційних ігрових автоматів виплачують виграшні комбінації зліва направо, функція Lucky Angler Both Ways Win виплачує виграші зліва направо та справа наліво, доки на сусідніх барабанах з’являються принаймні 3 однакові символи.

Якщо ви любите багатозадачність, встановіть Lucky Angler грати до 1000 автоматичних обертань. Перегляньте розширені параметри автоматичного відтворення, щоб додатково налаштувати автоматичні обертання.

Бонусні раунди

Липкі дикі символи швидко стануть вашим найкращим другом у Lucky Angler. Це символи, які замінюють всі інші символи (за винятком символів Free Spin), щоб скласти виграшну комбінацію. Символи Sticky Wild відеослота Lucky Angler ви знайдете на барабанах 2 та 4 протягом усіх обертань. Коли ці липкі символи є частиною комбінованого платежу, вони залишаються на місці під час вашого наступного обертання, щоб збільшити ваші шанси на виграш. Якщо Sticky Wild не є частиною виграшної комбінації, він відкочується разом з барабанами та рештою символів.

Скаттер символи є прибутковим елементом Lucky Angler. Ці символи можуть з’являтися де завгодно на барабанах і призвести до переходу із звичайного режиму обертів в режим фріспінів. Якщо ви отримаєте:

  • 3 скаттери ви отримаєте 10 безкоштовних обертань;
  • 4 скаттери дадуть 15 безкоштовних обертань;
  • 5 скаттерів дають 20 безкоштовних обертань.

Ці обертання використовують останню ставку, яку ви зробили.

У режимі безкоштовного обертання ви автоматично отримаєте один безкоштовний Sticky Wild, який з’явиться в середині барабана 3 і залишиться там протягом усіх ваших безкоштовних обертань. Інші Sticky Wild можуть з’являтися на барабанах 2 та 4 під час режиму безкоштовних обертань, і вони будуть нормально функціонувати, коли будуть виграні.

Висновок

Як і більшість відеослотів NetEnt, Lucky Angler добре організована завдяки зручному управлінню та чітко відображеній інформації про ставки. Щоб переглянути докладнішу інформацію про виплати та функції Lucky Angler, відвідайте таблицю виплат, доступну через ігровий інтерфейс. Реалістичні звуки, високоякісна анімація, вигідні виплати та мобільна готовність роблять Lucky Angler одним з найпопулярніших слотів на платформі NetEnt.