Ігровий автомат Magic Portals

Magic Portals

Magic Portals – автомат з 5 барабанами і 25 фіксованими лініями від NetEnt. На ігровому полі знаходяться «портали», які допомагають отримати збільшені виплати за обертання і фріспіни. У слоті присутні «дикий» і scatter символи. Найбільша виплата на автоматі Magic Portals – 5 000 монет за п’ять вогняних ельфіек. Ігрові автомати онлайн грати дозволять легко спробувати нові ігри та отримати від них задоволення.

Коротка інформація про ігровий автомат Magic Portals

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,64%   Вайлд символЄ
   ЖанрФантастика   Бонусна граНемає
   Кількість ліній25   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх500   Максимальний виграш64 000 монет
   Мінімальна ставка0,01 кредиту   Мобільна версіяЄ

Правила гри

При завантаженні демо автомата Magic Portals гравець отримує на рахунок 5 000 монет, які відображаються в графі Cash. У режимі гри на реальні гроші гравець обмінює власні кошти на ігрові монети. Щоб вказати вартість монети, потрібно натиснути кнопки «-» або «+» у вікні Coin Value. Значення варіюються від 0.01 до 0.05. Ігрові автомати пропонують різні налаштування деномінації для того щоб гравці мали можливість використовувати різні стратегії гри.

Ставка на лінію в монетах встановлюється за допомогою стрілок у вікні Level від 1 до 10 монет. Від розміру лінійної ставки залежить сума виплат за виграшні комбінації, а також розмір загальної ставки.

Загальна ставка формується при множенні кількості ліній (25) на лінійну ставку (1-10). Сумарна ставка в монетах відображається в графах Bet: в монетах на консолі управління, в демо-кредитах – під нею.

Нагороду приносять комбінації, що складаються з трьох і більше однакових символів. Всі картинки в комбінації повинні знаходитися на одній лінії і суміжних барабанах, починаючи з першого. Розмір виграшу визначається множенням коефіцієнта виплат символу на лінійну ставку. Підсумкова сума в кредитах залежить від значення Coin Value. Якщо ви думаєте, як обіграти ігрові автомати, то хочемо вас запевнити, що всі ліцензійні слоти керуються генератором випадкових чисел, тому перебачити виграш неможливо.

Запустити барабани можна за допомогою декількох клавіш:

 • Max Bet – при натисканні встановлюється максимальна лінійна ставка;
 • Spin – запуск барабанів відбувається з параметрами, встановленими користувачем;
 • Auto Play – після настройки додаткових опцій запускається серія автоспінів.

При натисканні клавіші Auto Play відкриється меню з налаштуваннями автоматичних обертань. Користувач може вказати умови завершення автоспінів. Наприклад, якщо отримані фріспіни або баланс в монетах зменшився на певну суму.

Інформаційні вікна на консолі управління:

 • Win – відображає виграш за останній спін;
 • Coins – рахунок гравця в монетах;
 • Блок з підказками – відображає відображає корисні поради, а також останній виграш за спін (Win)

При натисканні на піктограму «i» відкривається таблиця виплат, де описані бонуси і коефіцієнти виплат автомата Magic Portals. Повні правила слота відкриваються після натискання на значок «?».

Символи і коефіцієнти на слоті Magic Portals

«Дикий» символ зображений як коло з написом «Wild». З’являючись на лінії з декількома однаковими символами, він замінює відсутній, щоб утворити виграшну комбінацію. Наприклад, якщо на першому і третьому барабанах знаходяться символи з драконом, а на другому «дикий», то нараховується виплата як за три дракона. У випадках, коли «дикий» випав після трьох або чотирьох однакових символів, він збільшує комбінацію на один символ.

Scatter символ – картинка з написом «Free Spins». З’являється лише на першому та п’ятому барабанах. Щоб отримати 10 фріспінів, необхідно, щоб scatter символи виявилися в порталах на другому ряду.

Звичайні символи формують комбінації, починаючи з трьох однакових на одній лінії. Якщо на лінії з’являється кілька виграшних поєднань, нагорода нараховується тільки за найдорожчу з них.

Коефіцієнти виплат:

 • вогняна ельфійка – 25, 150, 500;
 • друїд – 20, 125, 300;
 • крижана чарівниця – 15, 100, 200;
 • дракон – 10, 75, 175;
 • сова – 10, 50, 150;
 • вовк – 10, 30, 125;
 • червона куля – 5, 25, 100;
 • зелена куля – 5, 20, 75;
 • блакитна куля – 5, 15, 50.

Бонуси і фріспіни

Всі бонусні функції на автоматі Magic Portals побудовані на взаємодії символів з порталами на першому та п’ятому барабанах. В основній грі і в фріспінах, якщо дві однакові картинки виявляться в порталах, то перетворять всі інші символи цього виду в «дикі». Виняток становлять тільки scatter символи.

Якщо ж в порталах виявляться два scatter символи – гравець отримує 10 фріспінів. Вони виконуються з лінійної ставкою і Coin Value з останнього спіна в основній грі. При цьому на час використання фріспінів на п’ятому барабані з’являється два додаткових портали. Зібравши scatter символи в порталах на першому та п’ятому барабанах знову, гравець отримає ще десять безкоштовних обертань.

Після закінчення туру з фріспінами всі отримані нагороди зараховуються на рахунок, а користувач повертається в основну гру.