Ігровий автомат Mythic Maiden

Mythic Maiden

Mythic Maiden – це відеослот із 5 барабанами та 30 лініями, принесений Net Entertainment (NetEnt). Розташований на таємному горищі, наповненому несподіваними реліквіями та дивацтвами, зібраними подорожніми протягом усього життя. Ігровий автомат Mythic Maiden сумісний з комп’ютерними операційними системами Mac, Windows та Linux і зручний для мобільних пристроїв, розроблений для використання на мобільних пристроях Android та iPad. Сьогодні грати в гральні автомати можна на любому пристрої.

Коротка інформація про ігровий автомат Mythic Maiden

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,50%   Вайлд символЄ
   ЖанрФантастика   Бонусна граНемає
   Кількість ліній30   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьНизька
   Максимальний коефіцієнтх10   Максимальний виграш-
   Мінімальна ставка0.3 кредити   Мобільна версіяЄ

Основи ігрового процесу

Мансарда чекає, але чи безпечно туди підніматися? Це якщо ви хочете перемогти! Знахідки представлені на барабанах включають такі артефакти, як черепи, страшні павуки, скрині зі скарбами, зморщені голови, таємнича книга, стиснута в руці скелета, та розплавлені свічки у формі літер A, K, Q, J та 10. Моторошні фонові звукові ефекти та муміє-саркофаг, що стоїть праворуч від барабанів, додають страху перед невідомим на прикритому горищі. Тематичні гральні автомати подобаються багатьом гравцям, тож виробники не жаліють фантазії та коштів на їх розробку.

Особливості

Виграшних комбінацій є безліч у відеослоті Mythic Maiden, і їх можна переглянути, отримавши доступ до таблиці виплат з ігрового екрану. Функція автоматичного відтворення дозволяє гравцям встановити до 1000 обертань. Зелена кругла кнопка ініціює спін, але вона також зупинить барабани достроково. Особливості бонуса та виграшу включають дикі символи, безкоштовні обертання, мультиплікатори до 10 разів та скаттери.

Бонуси

Відео слот Mythic Maiden пропонує кілька вражаючих функцій, що впливають на виплати. Сюди входять безкоштовні обертання, до 10-кратних множників, скаттери та дикий символ. Символ Wild у Mythic Maiden збільшує ваші шанси на перемогу, замінюючи всі відсутні символи (крім Scatters) у тих, що в іншому випадку були б виграшними комбінаціями. Потім виграші в дикій комбінації множать на 3 для подальшого збільшення виплат.

Скаттери запускають безкоштовні обертання в Mythic Maiden. Якщо на основних барабанах з’являється 3 або більше таких символів, активується 10 фріспінів. Чотири скаттери дають 15 безкоштовних обертань, тоді як 5 винагороджують вас максимум 30 безкоштовними обертаннями. У режимі безкоштовних обертань можна отримати множник або додаткові фріспіни.

Ставки на спін

У відеослоті Mythic Maiden доступно до 30 виграшних рядків. Крім того, існує від 1 до 10 рівнів ставок і варіантів вартості монети від 0,01 до 0,50. Мінімальна ставка на всі 30 рядків на рівні ставки 1 та значення монети 0,01 становить 0,30. Максимальна ставка становить 150.

Щоб розпочати процес ставок, натисніть кнопку «Лінії», щоб встановити бажані активні лінії виграшу. Далі встановіть рівень ставки, виходячи зі своєї стратегії банкролу. Рівень ставки – це кількість монет, яку ви віддаєте за кожну активну лінію. Нарешті, вартість монети можна встановити для регулювання суми монети, на яку ви робите ставку. Рядок із стрічкою внизу екрана буде тримати вас в курсі ставок, виграшів та наявних грошей.

Усі гральні автомати