Ігровий автомат Piggy Reaches

Piggy Riches

Створити у гравця правильний настрій, щоб він провів якомога більше часу в онлайн гральні автомати – одне з пріоритетних завдань будь-якого розробника. Слот-машина Piggy Riches зі старту зустрічає гравця помітною розкішшю, переданої як за допомогою дизайну символів, так і шляхом загального оформлення ігрового поля. Гравця чекають дикі символи і множення виплат, а також Скаттер приносять фріспіни. Як отримати нагороди і примножити власний баланс – читайте далі.

Коротка інформація про ігровий автомат Piggy Riches

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати95%   Вайлд символЄ
   ЖанрКласичний   Бонусна граНемає
   Кількість ліній15   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх3   Максимальний виграш360 000 монет
   Мінімальна ставка15 кредитів   Мобільна версіяЄ

Управління автоматом

Гра Piggy Riches відбувається на 5 барабанах, кожен з яких містить 3 слота з символами. Усього доступно 15 ігрових ліній, гравець може вибрати будь-яку кількість перед спіном. Ігрове поле слот-машини Piggy Riches умовно можна розділити на три частини:

  • інформаційна панель зі спливаючими підказками про бонуси, дублює відомості в Paytable;
  • ігрові барабани і інтерактивні клавіші управління лініями;
  • клавіші управління ігровим процесом.

Панель з клавішами стандартна для ігрові апарати онлайн NetEnt. Гравець може поставити рівень ставки на лінію натискаючи клавішу «Bet Level» і вибрати певну кількість ліній виплат після натискання клавіші «Bet Lines». Для того, щоб зробити максимальну ставку і вибрати всі доступні лінії потрібно натиснути клавішу «Max Bet». Задати номінал ігровий монети можна клавішею «Coin Value». Для того, щоб запустити один спін потрібно натиснути центральну клавішу на ігровій панелі, щоб налаштувати авто-спіни – скористатися меню Autoplay.

Під панеллю керування знаходиться табло з інформацією про ігровому балансі гравця, ставкою на наступний спін, доступну суму монет і їх номінал. Інформація про особистий рахунок гравця знаходиться в самому низу ігрового екрана. На тій же панелі знаходиться меню настройки відображення і звукового супроводу ігор, меню настройки авто-спінів і правила гри.

Значення символів і виплати

В онлайн-слоті Piggy Riches бере участь 12 різних символів, які при вдалій комбінації принесуть не тільки грошову винагороду, а й бонуси у вигляді фріспінів і множення виплати. Символи з найнижчим коефіцієнтом виплат представлені картковими номіналами: 10, Валет, Дама, Король, Туз. Цінні символи представлені піктограмами: Свинка-скарбничка, Гаманець з грошима, Ключ, Кредитні картки та Мішки з золотом. Найбільшу цінність представляє символ «Мішки з золотом» – за комбінацію з 5 символів гравець отримає 2000 монет (при найменшій ставці на лінію).

Дикий символ зображений як свиня-чоловік в дорогому костюмі й циліндрі. Як і всі дикі символи, випадаючи на призовий лінії він замінює собою ігрові символи і таким чином збільшує нагороду. Єдиний виняток для дикого символу – Скаттер.

Скаттер в грі Piggy Riches зображений у вигляді свині-жінки з подарункової коробкою в руках. Комбінації Скаттер приносять нагороду в ігрових монетах, від 2 до 100, але якщо зібрати 3 і більше символів, то можна отримати фріспіни.

Додаткова винагорода

Бонусна нагорода надходить на рахунок гравця, якщо йому вдасться активувати дикий символ і Скаттер. У грі Piggy Riches комбінація з 3 і більше Скаттер запускає режим Free Spins. Місце появи Скаттер на ігровому полі не обмежена, тобто, не враховується послідовність відображення символів на барабанах. Фріспіни оплачуються згідно обраних гравцем ставки і лініях. Кількість безкоштовних спінів і множення виплати відображається на Скаттері і визначається випадковим чином, після того, як гравець вибрав один із символів. При прокручуванні безкоштовних обертань з’явившийся Скаттер додає 1 обертання на рахунок гравця.

Дикий символ який випав на виграшній лінії потроює виплату за комбінацію. Наприклад, на лінії випало два символу «Валет» і дикий символ, згідно з правилами гри, це зараховується, як три символи «Валет» з виплатою (на мінімальній ставці на лінію) – 5 монет. Але оскільки в комбінації бере участь дикий символ, виплата збільшується до 15 монет.

Усі гральні автомати