Ігровий автомат Reactoonz

Reactoonz

Слот Reactoonz працює на сітці 7х7 з механізмом Cluster Pays. Виграшна комбінація утворюється при випаданні 5 і більше однакових символів, якщо вони стикаються по горизонталі і/або вертикалі. Ігрові автомати без реєстрації надають можливість ознайомитися з грою перш ніж вкладати власні гроші.

У грі передбачена функція Автогри, де ви можете вибрати між 10 і 100 спинами. Ви можете зупинити автогру при будь-якому виграші, якщо один виграш перевищує певну суму або якщо ваш баланс збільшується або зменшується на певне число. Цим досить легко скористатися при необхідності.

Rtp Reactoonz становить 96,51%, і це слот з високою дисперсією, 10/10 за даними Play’n GO. Що стосується максимального виграшу, то він може досягати вражаючих 4 570 х на кожному обертанні або каскаді.

Коротка інформація про ігровий автомат  Reactoonz

   ВиробникPlay'n'Go   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95.97%   Вайлд символЄ
   ЖанрПрибульці, Космос   Бонусна граЄ
   Кількість лінійКластер   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів7   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх750   Максимальний виграшх4570
   Мінімальна ставка0,2 кредити   Мобільна версіяЄ

Тематика – особливості аудіо та дизайну

Візуально слот Reactoonz переносить вас в паралельний всесвіт і має милу інопланетну тематику. З графікою в стилі мультфільмів, він має простий темно-синій фон. Ви побачите, як анімовані інопланетяни падають з небес і заповнюють сітку 7х7.

Виграшні символи інопланетян миттєво телепортуються, щоб їх замінили нові космічні загарбники. Українські ігрові автомати на космічну тематику дуже популярні серед гравців.

Символи на барабанах включають 4 низькооплачуваних інопланетянина, 4 високооплачуваних інопланетянина і дикий вихор. Найціннішим символом є рожевий інопланетянин, який за 5 символів на лінії виплат дає виграш в 750 разів більше вашої ставки. Дикий символ “вихор” просто замінює всі символи, щоб допомогти сформувати виграшні комбінації.

Бонусні функції в Reactoonz

У Reactoonz центральне місце займає механізм каскадних барабанів, який дозволяє вигравати знову і знову після кожного обертання. Кожен виграш заряджає лічильники Quantum Leap, що призводить до появи ще 5 бонусних функцій. Є також 2 інші функції, які можуть виникнути в базовій грі. Всього існує 9 бонусних функцій.

Функція Cascading Reels

У Reactoonz використовується функція Cascading Reels, в якій Символи падають вниз на сітку 7х7. Ви можете сформувати виграшні комбо, якщо отримаєте 5 або більше однакових символів, з’єднаних в кластер (горизонтально або вертикально).

Коли Ви отримуєте виграш, що беруть участь в комбінації символи видаляються, а нові символи падають, заповнюючи порожні місця в сітці. Каскади тривають до тих пір, поки ви більше не отримаєте виграш, але ви можете вигравати знову і знову з кожного спина.

Особливості Quantum Leap

Коли Ви отримуєте виграш, ви збільшуєте 5 лічильників заряду Quantum Leap. Коли лічильник заряджений, в чергу випадковим чином додається 1 з квантових функцій. Ось як виглядають ці можливості:

  • Функція Implosion: від 3 до 6 символів перетворюються в дикі символи, при цьому сусідні Символи також знищуються.
  • Функція альтерації: вибирається 1 випадковий символ низької вартості, всі екземпляри якого перетворюються в інший символ. Якщо на сітці немає символу з низькою вартістю, буде обраний чужий символ з високою вартістю.
  • Функція зниження: всі екземпляри символів з низькою вартістю знищуються і видаляються з смуги.
  • Функція розрізання: дикий символ розрізається по центру, що створює 2 пересічні діагональні лінії через решітку. Потім на екрані з’являється один і той же випадково вибраний символ

Коли всі 5 лічильників заряду повністю заряджені, в чергу додається функція Gargantoon. Тут Gargantoon додає дикий символ 3х3 у випадковому порядку до сітки. При кожному каскаді Гаргантюн ділиться на два вайлда 2×2. При наступному каскаді він знову ділиться на дев’ять (9) вайлдов 1×1.

Резюме огляду

Слот Reactoonz може здатися складним, але він досить простий, як тільки ви почнете грати.

Кращий шанс виграти по-крупному – це отримати високоцінного рожевого інопланетянина на барабанах разом з дикими символами і функцією Giantoonz, яка застосовує 2x множник до Вашого результату.

Усі гральні автомати