...

Resident

Ігровий автомат Resident подарує кожному гравцеві масу позитивних емоцій, адже на цей раз їм належить не просто випробувати азартні почуття, а відправитися в найнебезпечнішу розвідку, і ці пригоди повинні завершитися хорошими фінансовими результатами! В цьому гральні автомати безплатно і без реєстрації дуже корисні та зручні.

Сюжет безкоштовного ігрового автомата Резидент вразить будь-якого гравця, тим більше зіграти в ньому можливо як у безкоштовній версії, так і на реальні гроші. Якщо ви хочете опинитися в ролі справжнього розвідника, вам потрібно обов’язково вибрати слот від компанії Ігрософт, і насолодитися динамічністю ігрового процесу!

Безкоштовна гра на автоматі Резидент

Ігровий автомат Резидент оснащений п’ятьма барабанами, на яких є 9 активних ліній для збору виграшних комбінацій із символів на барабанах. Користувачам в очі відразу кидаються зелені миготливі кнопки, на яких є написи з тією кількістю ліній, які гравці можуть вибрати для своєї гри.

Розміри кредитів варіюються в межах від 1 до 500 кредитів на кожну ігрову лінію. Таким чином, якщо вибирати всі лінії для ставок, максимальний розмір вкладень становитиме 4 500 кредитів на один спін. До того ж ігрові автомати від 1 гривні дозволяють грати довше!

У нижній частині ігрового поля користувачі зможуть побачити справжнісінького розвідника, який раз у раз перебирає наявні шифри, намагаючись підібрати найпотрібніший з усіх них. Даний ігровий автомат створений з використанням мультиплікації в оформленні, що дозволяє насолодитися оригінальністю слота.

Для збору успішних комбінацій гравцям треба прокручувати барабани, і якщо Символи випадуть на одну з ліній, гравці зможуть отримати виграш шляхом множення ставки на той коефіцієнт, який відповідає випала комбінації. Детальніше вивчити дані параметри можна в спеціальній таблиці. Також гравцям слід звернути увагу, що в безкоштовному ігровому автоматі Резидент ланцюжка збираються від крайнього барабана, як з лівого боку, так і праворуч. Завдяки двосторонньому збору ланцюжків шанси на виграш значно збільшуються.

Символи ігрового автомата Резидент

Базові символи даного слота включають такі картинки, як Погони, золоті зірки, Револьвери, монети, і інші атрибути, які можуть характеризувати даний відео-слот відповідно до тематичного напрямку. Всі вони з’являються на наявних котушках, і збирає свої власні комбінації. Однак серед картинок є і спеціальні символи, До яких відносяться:

  • Wild символ. Його роль виконує картинка із зображенням вогнегасника. Він замінює базові символи, що дозволяє набагато швидше збирати виграшні комбінації.

  • Картинка із зображенням сейфа. Даний символ є активатором бонусної гри. Для цього необхідно зібрати не менше трьох таких картинок на одній з ліній.

Бонусна гра апарату Резидент

Після збору потрібної кількості бонусних картинок Користувач опиниться перед вибором декількох сейфів. Якщо резиденту вдасться відкрити всі сейфи, він переходить у другий раунд бонусної гри. Тут йому потрібно знайти радистку Кет, яка захована за однією з дверей. Якщо гравець зробить правильний вибір, то він отримує суперприз.

До додаткових функцій ігрового автомата Резидент слід віднести автоматичний режим гри, а також наявність ризикованого раунду, які дозволяє подвоїти виграш за ставкою. Тут користувачам треба по черзі з віртуальним дилером перевертати карти. Якщо карта гравця буде вище за значенням, ніж у дилера, він зможе подвоїти свій виграш.