Ігровий автомат Resident

Resident

Ігровий автомат Resident подарує кожному гравцеві масу позитивних емоцій, адже на цей раз їм належить не просто випробувати азартні почуття, а відправитися в найнебезпечнішу розвідку, і ці пригоди повинні завершитися хорошими фінансовими результатами! В цьому гральні автомати без реєстрації дуже корисні та зручні.

Сюжет безкоштовного ігрового автомата Резидент вразить будь-якого гравця, тим більше зіграти в ньому можливо як у безкоштовній версії, так і на реальні гроші. Якщо ви хочете опинитися в ролі справжнього розвідника, вам потрібно обов’язково вибрати слот від компанії Ігрософт, і насолодитися динамічністю ігрового процесу!

Коротка інформація про ігровий автомат Resident

   ВиробникIgrosoft   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95%   Вайлд символЄ
   ЖанрВійськовий   Бонусна граЄ
   Кількість ліній9   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшНе відомо
   Мінімальна ставка1 кредит   Мобільна версіяЄ

Безкоштовна гра на автоматі Резидент

Ігровий автомат Резидент оснащений п’ятьма барабанами, на яких є 9 активних ліній для збору виграшних комбінацій із символів на барабанах. Користувачам в очі відразу кидаються зелені миготливі кнопки, на яких є написи з тією кількістю ліній, які гравці можуть вибрати для своєї гри.

Розміри кредитів варіюються в межах від 1 до 500 кредитів на кожну ігрову лінію. Таким чином, якщо вибирати всі лінії для ставок, максимальний розмір вкладень становитиме 4 500 кредитів на один спін. До того ж ігрові автомати від 1 гривні дозволяють грати довше!

У нижній частині ігрового поля користувачі зможуть побачити справжнісінького розвідника, який раз у раз перебирає наявні шифри, намагаючись підібрати найпотрібніший з усіх них. Даний ігровий автомат створений з використанням мультиплікації в оформленні, що дозволяє насолодитися оригінальністю слота.

Для збору успішних комбінацій гравцям треба прокручувати барабани, і якщо Символи випадуть на одну з ліній, гравці зможуть отримати виграш шляхом множення ставки на той коефіцієнт, який відповідає випала комбінації. Детальніше вивчити дані параметри можна в спеціальній таблиці. Також гравцям слід звернути увагу, що в безкоштовному ігровому автоматі Резидент ланцюжка збираються від крайнього барабана, як з лівого боку, так і праворуч. Завдяки двосторонньому збору ланцюжків шанси на виграш значно збільшуються.

Символи ігрового автомата Резидент

Базові символи даного слота включають такі картинки, як Погони, золоті зірки, Револьвери, монети, і інші атрибути, які можуть характеризувати даний відео-слот відповідно до тематичного напрямку. Всі вони з’являються на наявних котушках, і збирає свої власні комбінації. Однак серед картинок є і спеціальні символи, До яких відносяться:

  • Wild символ. Його роль виконує картинка із зображенням вогнегасника. Він замінює базові символи, що дозволяє набагато швидше збирати виграшні комбінації.
  • Картинка із зображенням сейфа. Даний символ є активатором бонусної гри. Для цього необхідно зібрати не менше трьох таких картинок на одній з ліній.

Бонусна гра апарату Резидент

Після збору потрібної кількості бонусних картинок Користувач опиниться перед вибором декількох сейфів. Якщо резиденту вдасться відкрити всі сейфи, він переходить у другий раунд бонусної гри. Тут йому потрібно знайти радистку Кет, яка захована за однією з дверей. Якщо гравець зробить правильний вибір, то він отримує суперприз.

До додаткових функцій ігрового автомата Резидент слід віднести автоматичний режим гри, а також наявність ризикованого раунду, які дозволяє подвоїти виграш за ставкою. Тут користувачам треба по черзі з віртуальним дилером перевертати карти. Якщо карта гравця буде вище за значенням, ніж у дилера, він зможе подвоїти свій виграш.

Усі гральні автомати