...

Rock Climber

Ігровий автомат Rock Climber відомий гравцям більше під назвою «мотузки», бо саме вони з’являються в бонусній грі, і з їх участю розігруються солідні грошові призи. Безкоштовний ігровий автомат Скелолаз є розробкою компанії Ігрософт, тому наявність мультиплікаційної анімації гравців не повинно дивувати.

У нижній частині екрана гравці зможуть побачити того самого скелелаза, який намагається здійснити сходження на вершину гори, і домогтися бажаного результату. Можливо, і вам вдасться грати в гральні автомати безкоштовно, зробити свої ставки, і отримати солідний приз, про який ви так мріяли!

Безкоштовна гра на автоматі Рок Клімбер

В онлайн слоті Рок Клімбер гравців чекає 5 барабанів, на яких присутні 9 ігрових ліній. Користувачі можуть змінювати дане число, адже для цього є спеціальні зелені кнопки на панелі управління. На кожній з них вказано кількість ліній, які гравці можуть вибрати для своєї гри. Однак досвідчені користувачі не рекомендують скорочувати задане число смуг, так як разом з цим зменшуються і шанси на виграш.

Для збору виграшної комбінації гравцям необхідно дочекатися випадання ігрового ланцюжка, яка буде складатися як мінімум з трьох однакових картинок. Ігрові автомати онлайн Україна зараховують ланцюжки з 2-х сторін, що значно збільшує шанси на отримання виграшів.

Символи слота Rock Climber

В якості базових картинок обрані ті атрибути, без яких неможливе сходження в гори. Саме тому тут користувачі зможуть побачити намети, палички, сніжинки, черевики, рюкзак, шапку, і спеціальні знаряддя. Кожна з цих картинок оплачується відповідно до таблиці виплат, яка додається до ігрового автомата. Крім цього в слоті присутні і спеціальні картинки:

  • Прапорець Це універсальний символ, який може замінити будь-яку з картинок, присутніх на барабанах. Завдяки цьому збір комбінації стає справжнісінькою реальністю.

  • Бонусний символ. Це картинка із зображенням мотузок. В окремому екрані користувач побачить 5 мотузок, які спущені з верхівки скелі. Гравцеві належить по черзі вибирати кожну з них. Якщо гравцеві випадають тільки переваги і необхідні предмети, і всі 5 мотузок будуть кирпаті, він переходить на другий раунд. Тут гравці будуть слідувати в тому напрямку, до якого приводить їх обраний трос.

Якщо в результаті вони опиняться на верхівці гори, і зможуть встановити прапорець, призова гра буде виграна. У зворотному випадку користувач наткнеться на печеру, в якій сидить монстр. Зрозуміло, після цього бонусний раунд буде завершено.

У безкоштовному апараті Рок Клімбер присутній ризик гра на подвоєння, яка проводиться за однаковими шансами. Інших специфічних бонусних ігор в цьому випадку не спостерігається. Однак це зовсім не означає, що ігровий автомат характеризується нудним ігровим процесом. Навпаки, в даному слоті кожне обертання складатися максимально динамічно і позитивно!