Ігровий автомат Starburst

Starburst

Starburst – 5-барабанний автомат з 10 призовими лініями від компанії NetEnt. Головна особливість слота – бонус Starburst Wilds, який допомагає перетворити три барабана з п’яти в «дикі». У міру обертання на ігровому полі з’являються різнокольорові кристали, сімки (7) і BAR символи. Найбільший виграш на автоматі Starburst – 2 500 монет за повну комбінацію із символів BAR. Гральні автомати грати безкоштовно – чудова нагода розважитися в будь-який час.

Теоретичний відсоток повернення коштів гравцеві – 96.1%.

Коротка інформація про ігровий автомат Starburst

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96.1%   Вайлд символЄ
   ЖанрКласичний   Бонусна граНемає
   Кількість ліній10   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьСередня
   Максимальний коефіцієнтх10   Максимальний виграш2 500 монет
   Мінімальна ставка10 кредитів   Мобільна версіяЄ

Особливості та правила гри

При завантаженні ознайомчої версії Starburst гравцеві нараховують 5 000 демо-кредитів, які відображаються в графі Cash. При грі на реальні гроші користувач вкладає власні кошти. Друга ігрова валюта слоту – монети. Вони використовуються для установки ставки на лінію і початкового розрахунку нагороди за виграшну комбінацію. Між собою демо-кредити/кошти гравця і монети конвертуються згідно зі встановленим у вікні Coin Value курсу. Баланс користувача в монетах відображається у вікні Coins. Ігрові автомати від 1 гривні дозволяють вільно вибрати стратегію ставок.

Гра ведеться на 10 призових лініях. У Starburst вони фіксовані, тобто гравець не може змінити їх кількість перед початком спіна. Виходячи з цього на загальну ставку (Bet) активно впливає тільки лінійна ставка (Level).

Виграшні комбінації в Starburst складаються мінімум з трьох символів одної гідності. В кінці кожного спіна комбінації на всіх лініях підсвічуються, а нагорода за них підсумовується і зараховується на рахунок. При цьому підрахунок однакових символів ведеться як зліва направо, так і справа наліво, що збільшує шанси на збір виграшних поєднань. Важливо, щоб символи перебували на суміжних барабанах; один із символів обов’язково повинен знаходитися на першому або п’ятому барабані.

Нагорода за комбінації розраховується при множенні лінійної ставки (Level) на коефіцієнт виплати символу вказаний у вкладці «i». Загальний виграш за спін відображається у вікні Win.

Панель управління

Перед першим спіном, гравець може змінити всі характеристики, крім призових ліній. У графі Level за допомогою стрілок змінюється ставка на лінію в монетах – від 1 до 10. Вартість монети змінюється в вікні Coin Value, так само за допомогою стрілок від 0.01 до 1. При натисканні на клавішу Max Bet встановлюється максимальна лінійна ставка, при повторному натисканні – запускається обертання барабанів.

Допоміжні Інфоблоки на панелі управління Starburst:

 • Bet – загальна ставка в монетах (на панелі) і демо-кредитах (під панеллю);
 • Cash – баланс гравця;
 • Coins – баланс в монетах;
 • Вікно по центру панелі управління – відображає підказки по ходу ігрової сесії.

Таблиця виплат з описом всіх бонусів і коефіцієнтів виплат символів відкривається при натисканні на значок «i». Розширений опис правил ігрового автомата Starburst відкривається при натисканні на значок «?».

Для запуску барабанів призначені дві клавіші. Spin (кнопка з двома округлими стрілками) – починає спін з встановленими гравцем Level і Coin Value. Як тільки анімація обертання барабанів закінчується – автоматично підраховуються нагороди з усіх ліній, а потім зараховуються на рахунок. Новий спін запускається при повторному натисканні на клавішу.

Autoplay – починає серію автоматичних обертань. Перший клік на кнопку відкриває меню налаштувань функції. Крім кількості автоспінов, гравець може вибрати умови для зупинки барабанів. Наприклад, при будь-якому виграші або якщо ігровий баланс в кредитах збільшиться на певну суму.

Після початку автоспінів на панелі управління з’являється лічильник зі зворотним відліком. У будь-який момент зупинити функцію Autoplay можна при натисканні на клавішу Stop.

Для гравців доступні функції швидкої прокрутки барабанів (Quick spin) і запуск спіна при натисканні на клавішу «пробіл» (Spacebar to spin) в меню налаштувань (значок з гайковим ключем).

Символи і коефіцієнти на автоматі Starburst

Головна особливість онлайн-слота Starburst – «дикий» символ, зображений у вигляді зірки. Він з’являється тільки на другому, третьому і четвертому барабанах. Якщо зірка з’явилася на лінії з декількома однаковими символами, вона «перетвориться» в якого бракує для формування комбінації.

При появі на полі «дикий» запускає бонус Starburst Wilds. Після випадання зірки, вона повністю закриває барабан, збільшуючи шанс на збір виграшної комбінації. Після підрахунку нагороди, починається безкоштовний Респін. Якщо з’являється ще один «дикий», він теж заповнює барабан і приносить ще один Респін. Поспіль можна зробити три Респіни, після чого «дикі» символи пропадають з ігрового поля.

Коефіцієнти виплат для простих символів на автоматі Starburst:

 • фіолетовий і синій кристали – 5, 10, 25;
 • помаранчевий кристал – 7, 15, 40;
 • зелений кристал – 8, 20, 50;
 • жовтий кристал – 10, 25, 60;
 • сімка (7) – 25, 60, 120;
 • BAR – 50, 200, 250.

Нагороду приносить тільки найдорожча комбінація на призовий лінії.

Висновок

Starburst – класичний представник мінімалістичний 5-барабанних слотів від NetEnt. Основні переваги автомата:

 • проста і зрозуміла панель управління;
 • висока якість візуального та звукового оформлення;
 • бонусні Респіни за появу «дикого» символу;
 • високий RTP – 96.1%.

Шанси отримати нагороду збільшує підрахунок виграшних комбінацій в обидві сторони. У поєднанні з Starburst Wilds і RTP примножити баланс не складе труднощів.

Усі гральні автомати