Ігровий автомат Ultra Hot Deluxe

Ultra Hot Deluxe

У Ultra Hot Deluxe потрібно зробити так, щоб на всіх 3-х барабанах випали одні й ті ж Символи. Азартні ігри грати онлайн чудова нагода познайомитися з класичними іграми! В основній грі, кожна виграшна комбінація вважається з лівого боку циліндра і проходить уздовж виграшної лінії з правого боку. Щоб виграти, символи повинні знаходитися поруч один з одним.

Коротка інформація про ігровий автомат Ultra Hot Deluxe

   ВиробникGreentube   Скаттер символНемає
   Відсоток виплати95.17%   Вайлд символНемає
   ЖанрКласика, Сімки   Бонусна граНемає
   Кількість ліній5   Безкоштовні обертанняНемає
   Кількість барабанів3   ВолатильністьСередньо - Низька
   Максимальний коефіцієнтх2   Максимальний виграшх750
   Мінімальна ставка5 кредитів   Мобільна версіяЄ

Запуск гри

Відразу після входу в гру Ultra Hot Deluxe потрібно вибрати суму ставки, яка буде списуватися з ігрового рахунку. Від розміру ставки на лінію залежить обсяг виграшу. Кнопки під барабанами «+/-» дозволяють регулювати її вартість. За допомогою натискання кнопки “Start” починається кожен раунд. Щоб почати автоматичну гру, можна скористатися “Autoplay”, після чого можна дивитися, як барабани обертаються самостійно. Якщо знову натиснути на цю кнопку, автоматичні раунди будуть завершені. Ігрові автомати від 1 гривні дозволять довше грати та збирати більше винагород.

Таблиця виплат

Кнопка “Paytable” відображає таблицю зі списком всіх можливих виграшів в залежності від рівня зробленої ставки.

Гембл

Кнопка “Гембл” з’являється в той момент, коли починаючи з лівого барабана збіглася комбінація, як мінімум, з двох розміщених поруч символів. У “Gamble Game” є можливість подвоїти свій виграш, оскільки досить вгадати колір прихованої карти. До гемблінгу потрібно підходити обережно, оскільки невдала спроба позначає занулювання виграшу.

Висновок

Ultra Hot Deluxe – це не перший слот у своїй категорії. Він є наступником автомата Ultra Hot, який пройшов подальший розвиток і модернізацію.

Ultra Hot Deluxe – це гра, яка просто набагато краще виконана в плані графіки. Що ж стосується самого ігрового процесу, тут нічого не змінилося і використовується та ж сама оригінальна ідея. Нова назва дозволяє стати автомату більш конкурентоспроможним, що І сталося на практиці.

Даний слот також відомий своїми виграшами. Гравці вибирають цей автомат, бачачи, що вона вічно жива і може запропонувати великий прибуток. Грати на ньому дуже просто, завдяки чому він приваблює нових гравців. Тут також можна встановити будь-який розмір ставки, завдяки чому він доступний навіть гравцям з невеликим бюджетом.

Усі гральні автомати