Ігровий автомат Wild Water

Wild Water

Wild Water – це абсолютно чудова гра з 5 барабанами і 20 лініями виплат, створена дивовижним мистецьким талантом Net Entertainment. Ви повернетесь до простих днів серфінгу вздовж Тихого океану з друзями в ретро-казкові 1960-ті та 70-ті.

Ігри на автоматах Wild Water дозволяють вам повернутися в часі, де завгодно: з Linux, Windows або Mac на ноутбуці або настільному комп’ютері.

Коротка інформація про ігровий автомат Wild Water

   ВиробникNet Entertainment
   Скаттер символЄ
   Відсоток виплати96,36%   Вайлд символЄ
   ЖанрПляж, Відпочинок   Бонусна граЄ
   Кількість ліній20   Безкоштовні обертанняЄ
   Кількість барабанів5   ВолатильністьВисока
   Максимальний коефіцієнтх200   Максимальний виграшx2000
   Мінімальна ставка20 монет   Мобільна версіяЄ

Символи ігрового автомату

Унікальна річ, пов’язана з Wild Water, полягає в тому, що всі основні символи складені, тобто цілі фігури, які можуть охоплювати більше одного місця на барабані. Це також означає, що весь символ повинен відображатися у трьох стовпцях, щоб він міг бути включений у виграш. Ці основні символи містять п’ять чудових зображень серферів у ретро-купальниках. Ігрові автомати від 1 гривні надають можливість грати подовгу!

Символ найвищої цінності це серфер. Наступне значення – вродлива жінка з темним волоссям в помаранчевому купальнику. Символ середньої вартості – крутий хлопець у жовтому, що стоїть перед жовтою дошкою для серфінгу. Наступним до найнижчого символу є ваш типовий хлопець-хіпі в переважно зелених кольорах. Нарешті, останній символ – симпатична дама у світло-блакитному бікіні, притулена до світло-блакитної дошки для серфінгу.

Однак найбільш високооплачуваним символом є менший квадратний Золотий серфер. Він може з’явитися на будь-якому барабані, як в основній грі, так і у фріспінах.

На задньому плані – океан, з одного боку – класичний фургон VW, з іншого – оточений пальмами та піском. На тлі Wild Water грає громіздка старовинна мелодія рок-н-ролу, яка підкреслюється звуком океанських хвиль, що тихо плещуться об берег.

Особливості

Акула, схожа на щелепу, яка вискакує з моря, являє собою дикий символ, і вона замінює будь-який інший символ, крім скаттеру. На скаттер символі зображений серфер на золотій дошці для серфінгу на тлі бірюзової хвилі. Три або більше з них активують безкоштовні обертання:

  • 3 – 15 безкоштовних обертань;
  • 4 – 30 безкоштовних обертань
  • 5 – 60 безкоштовних обертань.

У фріспінах дикий символ акула автоматично розширюється, щоб охопити всю котушку.

Бонус

У дизайн гри вбудовано пару бонусів. Бонус Surf’s Up настає, коли будь-яка суміш серферів повністю покриває барабани. Тоді гра заплатить вам щедрий множник ставок x20. Таким же чином зупиніть барабани на одній з кожної фігури одночасно – відразу на всю команду серфінгу – і ви отримаєте бонус Surf Team, який виплачує вражаючий множник x200 вашої ставки.

Налаштування

Wild Water пропонує 10 рівнів ставок у поєднанні з 20 фіксованими лініями і значеннями монет, які варіюються від 0,01 до 0,5. Мінімальна ставка, яку ви можете зробити, становить .20, тоді як максимальна ставка становить 100. Wild Water – це також хороший високооплачуваний ігровий автомат, оскільки ви також можете виграти великий джекпот, що складається з 400 000 монет.

Ця гра один із простих слотів, але дуже візуально приємна, і саундтрек приємно слухати. Прості в навігації кнопки плавно клацають, і вікна дисплея чітко тримають вас у курсі всієї вашої життєво важливої ​​статистики, яка допомагає вашій стратегії гри: поточна ставка, рівень ставки, вартість монети та кількість монет. Зсувний регулятор гучності дозволяє вимикати та вмикати звуки, а додаткові налаштування автоматичного відтворення легко застосовуються для управління грою.

Дика вода тече із ретро-задоволенням на вашому ноутбуці чи іншому комп’ютері, який налаштовано на операційну систему Windows, Mac або Linux.

Усі гральні автомати